گیت‌لب رانر اختصاصی هم‌روش

برای فرایند CI/CD خود از گیت‌لب رانر اختصاصی هم‌روش استفاده کنید


فرایند CI/CD

گیت‌لب رانر

گیت‌لب رانر همروش با بهره‌گیری از بستر کوبرنتیز و در تعامل با hamgit یا گیت‌لب اختصاصی خودتان، امکان اجرای job ها و ساخت image های نرم‌افزار شما را به طور خودکار و بدون دغدغه‌ی تحریم فراهم می‌کند.

مزایای استفاده از گیت‌لب رانر هم‌روش

Docker Enabled

در محیط رانر همروش شما قابلیت اجرای دستورات Docker، از جمله build و push را خواهید داشت و بدون دردسر می‌توانید image خود را ایجاد و تست نمایید. همچنین هر یک از job های شما در یک container مجزای docker اجرا می‌شود که تکرارپذیری تست‌ها را افزایش می‌دهد.

Image Layer Cache

رانر شما در زیرساخت هم‌روش دارای cache اختصاصی است و لایه‌های imageی که پیش از این ایجاد یا دریافت شده‌اند در آن cache می‌شود تا دفعات بعدی نیازی به build یا دریافت آن‌ها از مبدأ نباشد. این موضوع زمان انتظار شما برای اجرای پایپ‌لاین را بسیار کاهش می‌دهد.

سادگی در استفاده

فرآیند آماده‌سازی و استفاده از گیتلب رانر اختصاصی هم‌روش بسیار ساده است و شما دیگر دغدغه راه اندازی و نگهداری آن را ندارید؛ همچنین متخصصان هم‌روش آماده هستند تا در صورت بروز مشکل، آن را در اسرع وقت برطرف نمایند.

عبور از تحریم

در زیرساخت هم‌روش امکانی تعبیه شده است که می‌توان تحریم سایت‌های مختلف را بی‌اثر کرد. اگر سایتی جزو لیست ما برای تحریم‌شکن نباشد می‌توانيد آن را اعلام کنید تا اضافه شود و بدون مشکل به آن دسترسی پیدا کنید.

قیمت‌گذاری

۲۰۰ هزار تومان/ماه
پلن پایه
رانر داخل ایران با قابلیت عبور از تحریم‌ها
رفع محدودیت دانلود ایمیج از DockerHub
Cache محلی برای افزایش سرعت
دیسک SSD پرسرعت
مناسب برای Jobهای سنگین
۸۰۰ هزار تومان/ماه
پلن حرفه‌ای
رانر داخل ایران با قابلیت عبور از تحریم‌ها
رفع محدودیت دانلود ایمیج از DockerHub
Cache محلی برای افزایش سرعت
دیسک SSD پرسرعت
مناسب برای Jobهای سنگین
به امکانات بیشتری نیاز دارید؟ تماس با ما
مستندات این سرویس: گیت‌لب رانر دارکوب
© 2021 | All rights reserved by Hamravesh