هر آنچه برای استقرار محصولتان نیاز دارید، به همین سادگی آماده است

پلتفرم ابری دارکوب با ارائه تجربه زیرساختی مبتنی بر کوبرنتیز، نیازهای شما برای بیلد، دیپلوی و نگهداری محصولتان را رفع و به ساده شدن فرایند استقرار محصول روی سرور کمک می‌کند.

رایگان شروع کنید
ثبت نام و دریافت اعتبار هدیه

توسعه محصول بدون دغدغه زیرساخت

پشتیبانی از انواع اپ‌های کانتینری شده

پشتیبانی از انواع اپ‌های کانتینری شده در کنار اپ‌های آماده‌ی پراستفاده

دارکوب این امکان را به شما می‌دهد که با داشتن تنها یک داکرفایل، برنامه‌ی خود را روی بستر کوبرنتیز اجرا کنید. تنها با چند کلیک اپ شما تحت دامنه‌ی شخصی یا زیر دامنه‌ی darkube.app در اختیار مشتریانتان قرار خواهد گرفت. هم‌چنین اپ‌های پراستفاده‌ای چون PostgreSQL و Redis و MinIO را با تنظیمات دلخواه با چند کلیک می‌توانید بالا بیاورید و به اپ خود متصل کنید.

اتصال آسان به گیت و راه‌اندازی CI/CD

دارکوب قابلیت اتصال به گیت (هم‌گیت، گیت‌لب سازمانی و یا گیت‌هاب) و استفاده از نسخه‌های مختلف اپلیکیشن شما را دارد. به این ترتیب بعد از هر تغییر در ریپوی گیت، نسخه‌ی جدید ساخته و اجرا می‌شود. علاوه بر امکان استفاده از بیلدرهای داخلی دارکوب، امکان اتصال به Gitlab CI و استفاده از آن هم وجود دارد.

CI/CD
دستور kubectl

بستر ساخت، استقرار و توسعه آسان و سریع مبتنی بر کوبرنتیز

با داشبورد دارکوب، شما می‌توانید به راحتی و بسیار سریع اپلیکیشن خود را مبتنی بر کوبرنتیز مستقر کنید. اپلیکیشن‌های دارکوب در انتها تبدیل به تعدادی مانیفست در کوبرنتیز می‌شوند و امکان پشتیبان‌گیری و انتقال آنها به کوبرنتیزهای دیگر فراهم است. دارکوب در عین سادگی، امکان استفاده از kubectl برای دسترسی به اپلیکیشن‌ها را نیز برای شما فراهم می‌کند.

امکانات و ویژگی‌های دارکوب

مشاهده‌ی لاگ بیلد و اجرای اپ‌ها

با اجرای هر بیلد، دارکوب لاگ و وضعیت آن را در کنسول به شما نمایش می‌دهد. همچنین لاگ برنامه‌های در حال اجرا از طریق کنسول و kubectl قابل مشاهده هستند.

جداسازی محیط‌های مختلف توسعه

در صورتی که چند محیط توسعه _مثل staging و production_ برای محصولات خود دارید، میتوانید از فضای نامی (namespace) برای جداسازی کامل این محیط‌ها استفاده کنید.

اختصاص فضای ذخیره‌سازی

در دارکوب می‌توانید برای اپ خود فضای ذخیره‌سازی اختصاص دهید و فایل‌های مورد نیاز اپ خود را در آن ذخیره کنید.

امکان تعریف چند پورت

دارکوب از امکان تخصیص چند پورت (UDP ,TCP) برای یک اپ پشتیبانی می‌کند. همچنین امکان اتصال به این پورت‌ها از بیرون از کلاستر هم فراهم است. (external load balancing)

پشتیبان‌گیری روزانه از داده‌های دیسک

دارکوب هر ۲۴ ساعت از دیتای موجود در دیسک اپ‌ها بکاپ می‌گیرد و آن را به دیتاسنتری دیگر انتقال می‌دهد.

مدیریت تیم

با ساخت تیم در دارکوب می‌توانید برای اعضای تیم خود سطح دسترسی به اپ‌ها را تعریف کنید.

مشاهده لحظه‌ای مصرف منابع

با داشبورد دارکوب می‌توانید میزان مصرف منابع (CPU, RAM, disk) خود را مشاهده کنید تا بتوانید با دقت و به صورت بهینه، مصرف منابع خود را تنظیم کنید.

امکان دریافت زیردامنه و گواهی SSL رایگان

می‌توانید اپ‌های خود را به دامنه‌های شخصی خود یا زیردامنه‌ی رایگان دارکوب وصل کنید. هم‌چنین به شکل رایگان می‌توانید روی دامنه‌‌های خود SSL را فعال کنید.

قابلیت مقیاس‌پذیری

بسته به نیازتان می‌توانید منابع اپ خود را افزایش دهید. همچنین با افزایش تعداد replica می‌توانید چند نسخه از اپ خود را در حال اجرا داشته باشید.

قیمت‌گذاری متناسب با کسب و کار شما

محاسبه‌ی ثانیه‌ای هزینه‌ با توجه به مقدار تخصیص منابع
جوانه

-

تومان/ماه

RAM: --
اختصاصی

CPU: --
اختصاصی

ساخت اپ
درخت

-

تومان/ماه

RAM: --
اختصاصی

CPU: --
اختصاصی

ساخت اپ
باغچه

-

تومان/ماه

RAM: --
اختصاصی

CPU: --
اختصاصی

ساخت اپ
فضای ذخیره‌سازی (به همراه بکاپ)

به ازای هر گیگ

-

تومان/ماه

در صورتی که نیاز به منابع بیشتری دارید، با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

آیا دیتابیس نیز ارائه می‌دهید؟ اگر بله امکان بکاپ نیز وجود دارد؟

بله. دیتابیس‌های Redis و PostgreSQL به سادگی قابل ساختن هستند. همچنین بقیه‌ی دیتابیس‌ها را با استفاده از داکر ایمیج‌شان و ویژگی دیسک می‌توانید خودتان بسازید. از دیسک‌ها هر ۲۴ ساعت یکبار بکاپ گرفته می‌شود.

اگر اعتبار من صفر شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

اپ‌های شما غیرفعال می‌شوند و هزینه‌ی منابع (غیر از دیسک) محاسبه نمی‌شود. در صورتی که دو هفته اعتبارتان را افزایش ندهید، اپ‌هایتان (به همراه داده‌های دیسک) پاک می‌شوند.

آیا امکان اضافه کردن دامنه به اپ وجود دارد؟

بله، علاوه بر زیردامنه darkube.app، شما می‌توانید چند دامنه برای اپ خود تعریف کنید و تنظیمات DNS خود را مطابق مقدار نوشته شده در دارکوب تغییر دهید.

علاوه بر نوشتن داکرفایل، چه تنظیمات دیگری برای اجرای اپ نیاز است؟

برای اینکه از امکانات بستر دارکوب و کوبرنتیز حداکثر استفاده انجام شود، باید مسائل حداقلی دیگری را هم رعایت کنید. برای نمونه برای اپ خود healthcheck path تعریف کنید. همچنین موارد لازم برای cloud native شدن اپ‌ها را هم رعایت کنید. برای نمونه به سایت‌های 12factor.net و مستدات هم‌روش مراجعه کنید.

© 2021 | All rights reserved by Hamravesh